פילאטיס שיקומי

הקליניקה והסטודיו פועלים במקביל ומשולבים זה בזה. אנו מאמינים כי שיקום מוצלח מורכב מטיפול פיזיורתפיה אקטיבי המשלב את הידע והטכניקות הטיפוליות עם תרגילים מעולם התנועה והפילאטיס. 

בסטודיו עובד צוות גדול בעל ניסיון רב של פיזיותרפיסטים ומדריכות פילאטיס אשר עברו הסמכה שיקומית ע"י קורסים שונים ותחת הנחייתה של תמר צור-מנור.

מעצם היותי פיזיותרפיסטית בעלת ניסיון רב בשיטה, יש לי את הכלים להתאים את האימון לצרכיו של המתאמן. באמצעות מכשירי הפילאטיס, ניתן לעבוד ללא כוח המשיכה במנחים שונים, על מנת לבנות אימון הדרגתי ונכון, זאת במטרה לשפר את היציבה ואת איכות החיים.


ג'וזף פילאטיס נולד בגרמניה ב1883 הוא היה ילד רזה מאוד וחולני. מתוך המצוקה האישית שלו התחיל פילאטיס את מסע פיתוח האימון הגופני ואורח החיים המשלב בריאות ואיזון נפשי. 
במלחמת העולם הראשונה הוא התחיל ללמד האבקות והגנה עצמית ותו"כ פיתח ובנה את המכשירים (דומים לאלו שקיימים היום) והתחיל לשקם איתם פצועי מלחמה. לאחר מכן הוא עבר לארצות הברית ושם המשיך לבנות את השיטה ולהפיץ אותה. הוא לימד בעיקר רקדנים מקצועיים ועזר להם להחלים מפציעות כרוניות ולהתחזק בצורה נכונה.

שיטת הפילאטיס מותאמת לטיפול בכאבים, לאחר פציעות וניתוחים ומחייבת ידע נרחב ומקיף.

למי מתאים הפילאטיס השיקומי?

צור קשר
מצא אותנו
  • Facebook Social Icon

Like us on Facebook

כתובת:

הזית 27

מושב גן חיים (צמוד רעננה/ כפר סבא)

 

מייל: tamarzur26@gmail.com
טלפון : 052-868-6558

 

 


 

© 2013 by Gil Fraint. All rights reserved.